Panele lacobel – w kolorze fuksji dla odważnych

Nazywanie barw z podstawowej palety kolorów większości z nas nie przychodzi z trudem. Problem pojawia się w momencie określania kolorów, które pochodzą od innych i czasem nie wiadomo, czy to już inny, czy nadal ten sam. Okazuje się, że nie tylko mężczyźni mają z tym kłopot. Fuksja nierzadko nazywania jest ciemnym różem, bądź mylona z czerwienią lub fioletem. Niezależnie od tego, zastosowana w wystroju wnętrz wzbudza zainteresowanie i wprowadza dobrą energię, ciepło i pozytywne emocje. Szkło lacobel w kolorze fuksja to propozycja dla tych, którzy nie chcą w swojej przestrzeni agresywnej i czasem zbyt dosłownej czerwieni, ani słodkiego różu.

Dostępne odcienie:

4006 Fuksja
1202 Lilia

Lacobel – intensywny akcent do wnętrza

Szkło na ścianę tej barwy można wykorzystać jako dominujący akcent kolorystyczny we wnętrzu. Mimo swojej intensywności, nie powinna być to barwa stosowana jedynie w roli dodatku. Gładki, lśniący lakobel ma na tyle prostą formę, że można pokusić się o odważny wybór spośród dostępnej palety barw, dlatego często nasi klienci decydują się na szkło do kuchni.

Lacobel jest łatwy w utrzymaniu czystości

Panele szklane są niezwykle proste w czyszczeniu. Płyn do mycia szyb i ściereczka wystarczą, żeby oczyścić gładką powierzchnię. Lacobel posiada też zaletę, która odróżnia go od płytek – brak fug i zagięć, w których gromadzą się zanieczyszczenia. Dzięki temu jest bardzo higieniczny, a co za tym idzie, idealny do zastosowania w kuchni, bądź łazience.
Szklo Do Kuchni 4006 Kielce Fuksja
Chcesz wiedzieć jaka jest cena szkła lacobel? Skorzystaj z formularza wyceny!

Panele lacobel w kolorze fuksji – sposoby na aranżację

  • Stonowane tło. Panele szklane do kuchni w kolorze fuksja będą ciekawie wyglądać w towarzystwie białej zabudowy kuchennej lub w odcieniach szarości.
  • Zestawienie z zielenią. Propozycja dla bardziej odważnych, to połączenie fuksji z miętą, bądź innymi odcieniami zieleni. Może wydawać się to nieco kontrastowe, ale przecież właśnie w duecie z zielenią fuksja najczęściej występuje w przyrodzie. Warto jednak nie popadać w skrajności i jeden z tych kolorów przyjąć we wnętrzu za dominujący. Pozwoli to uniknąć kiczowatego wyglądu, a przede wszystkim męczącego oczy.
  • Uniwersalny, mocny akcent. Szkło dekoracyjne posiada tę zaletę, że w zależności od przyjętej kolorystyki, można wykorzystać je we wnętrzach urządzonych w różnych stylach. Lacobel w intensywnych kolorach potrafi podkreślić też surowość nowoczesnych przestrzeni, utrzymanych w monochromatycznej tonacji.

Szkło lacobel – intensywny akcent kolorystyczny

Panele szklane w kolorze fuksji przełamią surowość otoczenia i wprowadzą świeżość i pozytywną energię, bez elementu kiczu, bądź tandety. To kolor, który pobudza, ale nie męczy tak szybko, jak jasne, ostre barwy. Szkło do kuchni w tym kolorze będzie stanowić interesujący akcent kolorystyczny. Panele szklane umieszczone w wolnej przestrzeni zabudowy kuchennej będą stanowić tło i ciekawy kontrast dla białych frontów szafek. To właśnie biel jest najczęstszym towarzyszem fuksji w kuchni. Montując lacobel przy blacie kuchennym, można być spokojnym o porządek i czystość, ze względu na łatwość utrzymania go w czystości. Jest jeszcze inna kwestia. Mimo, iż w przypadku szkła lacobel cena będzie wyższa, niż przy pokryciu na przykład z płytek, to efekt będzie dużo bardziej spektakularny. Trudno bowiem znaleźć materiał, który będzie wprowadzał do przestrzeni tyle klasy i elegancji. Jeśli dodamy do tego intrygujący kolor, jakim jest na przykład fuksja, efekt końcowy będzie robił wrażenie. Warto zatem czasem wydać odrobinę większą kwotę, jeżeli decydujemy się na materiał nieco bardziej ekskluzywny, a poza tym – mogący służyć przez lata.