Biały Lacobel czyli szkło dekoracyjne w najbardziej neutralnej wersji

W nowoczesnych wnętrzach często szukamy spokoju i wyciszenia. Decydując się na minimalistyczny wystrój, warto wybrać produkty wysokiej jakości, które nie tylko posłużą przez lata, ale też będą funkcjonalne. Szkło lacobel w odcieniach bieli w tym przypadku z pewnością się sprawdzi. Panele szklane w tym kolorze doskonale wyglądają w prostych wnętrzach, o klasycznym wystroju. Z drugiej strony, mogą stanowić równowagę dla barwnego i bardziej krzykliwego otoczenia.

Panele Szklane Krakow 9003 Czysta Biel 5

Wybierając szkło do kuchni, warto kierować się funkcjonalnością, gdyż tam będzie ono narażone głównie na działanie wody i wszelkie zabrudzenia. W tym wypadku spokojnie można położyć szkło na ścianę. Jest ono odporne na wilgoć, a przede wszystkim, łatwe w utrzymaniu czystości. Szkło lacobel w odcieniach bieli często wybierane jest do kuchni ponieważ dobrze współgra z innymi kolorami. Panele szklane najczęściej stanowią tło dla szafek, czy sprzętów kuchennych i nie muszą wyróżniać się krzykliwym kolorem. Warto zwrócić również uwagę na to, że  biały lacobel występuje w różnych odcieniach, co daje możliwość dopasowania go do tonacji kolorystycznej otoczenia. Panele szklane do kuchni sprawdzają się również dlatego, że są dużo prostsze w oczyszczaniu, niż płytki kuchenne. Wystarczy kilka pociągnięć wilgotną ściereczką, inaczej niż w przypadku płytek, które posiadają często trudne do wyczyszczenia fugi. Również w przypadku szkła lacobel cena wypada dość atrakcyjnie, w porównaniu do innego rodzaju pokryć.

Szklo Lakobel Radom 9003 Czysta Biel 4

Biały lacobel to dobry wybór również wtedy, gdy w pomieszczeniu już zastosowaliśmy szkło dekoracyjne. Biel jest na tyle neutralna, że raczej nie zaburzy charakteru wnętrza. Należy również zauważyć, że lakobel to nie tylko szkło na ścianę. Pokrycie takie stosuje się również na meblach, bądź drzwiach. Szkło dekoracyjne sprawdza się wszędzie tam, gdzie mamy do pokrycia płaskie powierzchnie. Jakie zalety posiada użycie szkła o białym kolorze? Przede wszystkim – uniwersalność. Pokrywając białą powierzchnią drzwi, bądź meble tworzymy doskonałą bazę pod dalszy wystrój wnętrza. Niezależnie od tego, jaką kolorystykę przyjmiemy, biel będzie pozostawać neutralnym tłem. To kolor, którym trudno się znudzić, a jednocześnie zmieniając jedynie dodatki, w krótkim czasie można zmienić charakter wnętrza, bez konieczności większej inwestycji.

Panele Szklane Radom 9010 Delikatna Biel

Dzięki kilku odcieniom, biały lacobel można dobrać idealnie do otoczenia. Kolory mają cieplejsze, lub zimniejsze odcienie, więc możliwość wyboru spośród kilku jest bardzo korzystna. Czysta biel jest zimniejsza, jednak świetnie sprawdzi się w monochromatycznym wnętrzu, bądź w towarzystwie ostrych kolorów, na przykład czerwieni. Z kolei biały lakobel o perłowym odcieniu jest cieplejszy, dlatego z pewnością będzie współgrał na przykład z drewnem.

Lacobel Busko Zdroj 1013 Perłowa Biel 2

Urządzając wnętrze warto myśleć całościowo i dobierać poszczególne elementy do reszty wystroju, bądź umeblowania. Wybierając szkło lakobel w odcieniach bieli można być jednak spokojnym o to, że sprawdzi się ono zarówno w towarzystwie praktycznie wszystkich kolorów, jak i faktur, stanowiąc dla nich doskonałe tło. Poza tym przy wyborze pokrycia lacobel cena nie musi spędzać nam oczu z powiek, gdyż jakość zdecydowanie idzie z nią w parze. Wybór białego szkła będzie zatem odpowiedni, jeśli stawiamy zarówno na funkcjonalność, jak i estetykę.

Szklo Do Kuchni Warszawa 9003 Czysta Biel 3

Sprawdź ile kosztuje biały lacobel – kliknij i przejdź do wyceny szkła.