Biały lacobel – szkło dekoracyjne w neutralnej wersji

W nowoczesnych wnętrzach często szukamy spokoju i wyciszenia. Decydując się na minimalistyczny wystrój, warto wybrać produkty wysokiej jakości, które nie tylko posłużą przez lata, ale też będą funkcjonalne. Biały lacobel w tym przypadku z pewnością się sprawdzi. Panele szklane w tym kolorze doskonale wyglądają w prostych wnętrzach, o klasycznym wystroju. Z drugiej strony, mogą stanowić równowagę dla barwnego i bardziej krzykliwego otoczenia.

Dostępne odcienie:

9010 Delikatna biel
9003 Czysta biel
1013 Perłowa biel
Lacobel Busko Zdroj 1013 Perłowa Biel 2
Lacobel Busko Zdroj 1013 Perłowa Biel 2

Zalety szkła lacobel

  • To praktyczne rozwiązanie do każdej kuchni. Wybierając szkło do kuchni, warto kierować się funkcjonalnością, gdyż tam będzie ono narażone głównie na działanie wody i wszelkie zabrudzenia. W tym wypadku spokojnie można położyć szkło na ścianę. Jest ono odporne na wilgoć, a przede wszystkim, łatwe w utrzymaniu czystości.
  • Biały lacobel pasuje niemal do każdej aranżacji. Szkło lacobel w odcieniach bieli często wybierane jest do kuchni ponieważ dobrze współgra z innymi kolorami. Panele szklane najczęściej stanowią tło dla szafek, czy sprzętów kuchennych i nie muszą wyróżniać się krzykliwym kolorem.
  • Warto zwrócić również uwagę na to, że biały lacobel występuje w różnych odcieniach, co daje możliwość dopasowania go do tonacji kolorystycznej otoczenia.

  • Jest odporne na zabrudzenia. Panele szklane do kuchni sprawdzają się również dlatego, że są dużo prostsze w oczyszczaniu, niż płytki kuchenne. Wystarczy kilka pociągnięć wilgotną ściereczką, inaczej niż w przypadku płytek, które posiadają często trudne do wyczyszczenia fugi.
  • Korzystna cena (sprawdź). Również w przypadku szkła lacobel cena wypada dość atrakcyjnie, w porównaniu do innego rodzaju pokryć.

Planujesz zakup szkła lacobel? Sprawdź jaka jest cena!

Wycena jest niezobowiązująca i darmowa.

Panele Szklane Radom 9010 Delikatna Biel

Biały lacobel – jaki odcień wybrać?

Dzięki kilku odcieniom, biały lacobel można dobrać idealnie do otoczenia. Kolory mają cieplejsze, lub zimniejsze odcienie, więc możliwość wyboru spośród kilku jest bardzo korzystna. Czysta biel jest zimniejsza, jednak świetnie sprawdzi się w monochromatycznym wnętrzu, bądź w towarzystwie ostrych kolorów, na przykład czerwieni. Z kolei biały lakobel o perłowym odcieniu jest cieplejszy, dlatego z pewnością będzie współgrał na przykład z drewnem.

Szklo Lakobel Radom 9003 Czysta Biel 4

Biel – uniwersalne rozwiązanie do każdej aranżacji

Urządzając wnętrze warto myśleć całościowo i dobierać poszczególne elementy do reszty wystroju, bądź umeblowania. Wybierając szkło lakobel w odcieniach bieli można być jednak spokojnym o to, że sprawdzi się ono zarówno w towarzystwie praktycznie wszystkich kolorów, jak i faktur, stanowiąc dla nich doskonałe tło. Poza tym przy wyborze pokrycia lacobel cena nie musi spędzać nam oczu z powiek, gdyż jakość zdecydowanie idzie z nią w parze. Wybór białego szkła będzie zatem odpowiedni, jeśli stawiamy zarówno na funkcjonalność, jak i estetykę.