Zielone szkło lacobel – nowoczesność w kolorze natury

W pomieszczeniach, w których często przebywamy, lubimy otaczać się kolorami, które niosą ze sobą pozytywny przekaz. Praca, stres, pęd życia sprawiają, że potrzebujemy wyciszyć się, nabrać dystansu i zgromadzić energię do dalszych działań. W takim przypadku taką rolę może odegrać zieleń, która jest kolorem nadziei, życia i bliskiego kontaktu z naturą. W zależności od nasycenia, może zarówno wyciszać i uspokajać, ale też wprowadzać energię i witalność. Poznaj zielone szkło lacobel i sprawdź dostępne odcienie.

Dostępne odcienie:

1604 Pastelowa zieleń
1164 Lśniąca zieleń
0667 Zieleń dżungli
Szklo Panele Szklane Kielce 1164 Lsniaca Zielen 3
Panele Szklane Kielce 1604 Pastelowa Zielen

Porady dotyczące aranżacji

Panele szklane do kuchni w odcieniach zieleni cieszą się niesłabnącą popularnością. Intensywna, lśniąca zieleń, w jakiej dostępny jest lakobel rewelacyjnie współgra z bielą. Aby nie zdominowała otoczenia i nadmiernie go nie przytłoczyła, panele szklane w takim kolorze umieszcza się zazwyczaj nad ciągiem technologicznym. Fronty szafek pozostawia się białe. W przypadku takiego połączenia można dodać kolor na blacie kuchennym, jednak taki, który będzie współgrał z resztą wystroju. Idealnie sprawdzi się czarny lacobel – panele szklane w tym kolorze będą neutralną bazą dla sprzętów kuchennych umieszczonych w przestrzeni kuchni. Jeżeli wybieramy szkło do kuchni w jednym kolorze, mamy większą możliwość wyboru spośród gadżetów kuchennych. Na jednolitym tle można umieścić kolorowe elementy z tworzyw sztucznych, ale też drewniane, bądź metalowe.

Jeśli chcesz sprawdzić jaka będzie cena realizacji, uzupełnij formularz podając wymiary i sprawdź cenę.
Zieleń jest dość uniwersalnym kolorem i nietrudno dopasować do niego resztę wnętrza. O ile intensywny zielony świetnie współgra z bielą, o tyle szkło do kuchni w kolorze pastelowym, zbliżonym do pistacjowego bardzo ładnie prezentuje się w towarzystwie drewna. W tym wypadku również montujemy szkło na ścianę, natomiast większą przestrzeń, jaką jest zabudowa kuchenna, pozostawiamy drewnianą. Jeśli jednak na fronty szafek również planujemy położyć lakobel, należałoby zdecydować się na inny kolor niż na ścianie. Beż i biel będą wyglądały klasycznie, natomiast czerń wprowadzi awangardowy charakter, co jest z pewnością dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią nudzić się w kuchni.

Planujesz zakup szkła lacobel? Sprawdź jaka jest cena!

Wycena jest niezobowiązująca i darmowa.

Zieleń we wnętrzach – kolor relaksu

Powszechnie wiadomo, że zieleń działa kojąco na naszą psychikę, pomaga odstresować się i zrelaksować. Lacobel to odpowiednie szkło do kuchni, ale też do pomieszczeń w których wypoczywamy. Wybierając szkło na ścianę warto kierować się przede wszystkim swoim gustem, a nie chwilową modą, lub poradami dekoratora. W miejscu, w którym wypoczywamy, to my przede wszystkim mamy czuć się komfortowo. Zieleń jest ponadczasowa, ale nie nudna. Szkło dekoracyjne wielobarwne może wyglądać intrygująco, jednak na dłuższą metę niepokoić i rozpraszać uwagę w miejscu, gdzie potrzebujemy wyciszyć się. Zielony lacobel w ciemnym, intensywnym odcieniu doda pomieszczeniu świeżości i witalności, zwłaszcza, gdy będzie połączony z białym. Natomiast lakobel w jaśniejszych odcieniach pozwoli na odprężenie.

Szklo Do Kuchni Krakow 1164 Lsniaca Zielen

Szkło lacobel – praktyczne rozwiązanie na lata

Podejmując decyzję warto wziąć pod uwagę wspomniane przeznaczenie pomieszczenia. Przy wyborze szkła lacobel cena nie będzie zależała od koloru, dlatego można pozwolić sobie na dowolność wyboru. Nie jest to tani produkt, jednak ze względu na efektowność wart inwestycji, często na długie lata. Proste, nowoczesne wnętrza nie nudzą się szybko. Poza tym, pozwalają na przearanżowanie wnętrza, jedynie za pomocą wymiany dodatków, bądź mebli.
Dobrze dobrane kolorystycznie panele szklane posłużą z pewnością przez lata.

Panele Szklane Krakow 1164 Lsniaca Zielen 2