Panele szklane – w kolorze czerwieni

Urządzając wnętrza, w których często przebywamy, powinniśmy przykładać dużą wagę do koloru, który będzie w nich dominować. Czerwień sprawdzi się w pomieszczeniach, w których panuje ruch i dynamika. Takimi miejscami są kuchnia, korytarz, recepcja w biurze. Czerwony to kolor życia i intensywnych uczuć. Nie tylko nie sprzyja wyciszeniu, ale wręcz wpływa pobudzająco i intensyfikuje odczucia i emocje. Szkło dekoracyjne w tym kolorze wygląda z pewnością interesująco i przykuwa wzrok.

Dostępne odcienie:

1586 Lśniąca czerwień
3004 Ciemna Czerwień

Najważniejsze informacje

  • Szkło lacobel ma wiele zastosowań. Panele szklane do kuchni mogą zostać wykorzystane zarówno na ścianie, jak i na frontach drzwiczek zabudowy kuchennej. Lacobel jest powszechny w użyciu i bardzo często używany w prostych, nowoczesnych wnętrzach.
  • Łatwe czyszczenie. Warto wybrać szkło do kuchni ze względu na łatwość utrzymania go w czystości.
Podczas zamówienia, warto wybrać usługę profesjonalnego montażu.

Kolor czwerwony – energia we wnętrzu

Czerwone panele szklane łączone są często z czarnym lub białym kolorem. Decydując się na lakobel na szafkach w krwistym kolorze, warto, dla kontrastu, położyć białe szkło na ścianę. W ten sposób wnętrze nabierze lekkości, a biel ściany podkreśli dynamikę, jaką nadaje przestrzeni czerwony lacobel. Połączenie czerwieni z czernią również jest interesujące, jednak na dłuższą metę może być męczące. Dlatego częściej wybierane jest nie do mieszkań, a do lokali użytkowych, takie jak na przykład puby, gdzie nie spędza się dużo czasu. Panele szklane w czerwonym kolorze rzadziej wybierane są do łazienek, gdyż takie otoczenie wypełnia się raczej kojącymi, odprężającymi barwami. Na czerwień często pada wybór podczas projektowania kuchni. Nie jest to raczej przestrzeń, w której szukamy kojących barw. Dynamika i energia tego koloru pasuje do kuchennego klimatu.

Lacobel Cena Krakow 1586 Lsniaca Czerwien

Planujesz zakup szkła lacobel? Sprawdź jaka jest cena!

Wycena jest niezobowiązująca i darmowa.

Kuchnia w kolorze czerwonym

Panele szklane w lśniącej czerwieni

W związku z tym, że czerwień przykuwa uwagę i dominuje we wnętrzu, takie szkło dekoracyjne nie powinno wypełniać całej przestrzeni mieszkalnej. Lacobel tej barwy warto zatem umieścić w jednym pomieszczeniu. Jeśli będzie to kuchnia, bądź salon, wpłynie pozytywnie na mieszkańców, dodając im energii, jednak pozwoli również na wyciszenie i odprężenie w pomieszczeniach wypełnionych spokojniejszymi kolorami. Wybierając szkło do kuchni można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, gdyż jest to miejsce, w którym tworzy się, gotuje, dużo porusza, a przy stole spotyka z ludźmi, dyskutuje i przeżywa różne emocje. Kuchnia to zazwyczaj miejsce spotkań i serce domu, więc czerwień, będąca kolorem życia i intensywnych uczuć, doskonale się sprawdzi.

Nowoczesna aranżacja na każdą kieszeń

Jeśli przy wystroju wnętrza zdecydujemy się na lacobel cena nie musi nas martwić. W stosunku do jakości i funkcjonalności, koszt takiego pokrycia wypada atrakcyjnie. Wybierając takie szkło na ścianę można mieć też pewność, że jest ono bardziej funkcjonalne od płytek, zwłaszcza w kuchni, bądź łazience. Fugi często odbarwiają się, lub ulegają zabrudzeniom, a płytki wymagają częstego czyszczenia. Natomiast myjąc lacobel potrzebujemy jedynie wilgotnej ściereczki i płynu do mycia szyb. To duża zaleta, jeśli zastosujemy taką powierzchnię w miejscach, które są podatne na zabrudzenia. Czerwień nie jest bardzo „brudzącym” kolorem, jednak tak jak na każdej szklanej powierzchni, pozostają na niej ślady z chlapniętej wody, czy odciski palców. W takiej sytuacji wystarczy jedno przetarcie i lakobel wygląda jak nowy. Dlatego też jest materiałem, którego używa się przy tworzeniu półek – kurz, bądź zabrudzenia nie stanowią w tym przypadku problemu.

Lacobel Cena Warszawa 1586 Lsniaca Czerwien 2
Szklo Lakobel Mogilany 3004 Ciemna Czerwien