Panele szklane w odcieniach brązu

Barwy ziemi we wnętrzach przywodzą na myśl przyjemne skojarzenia, sprzyjają relaksowi i odprężeniu. Poza tym, nie sprawiają trudności w zestawieniach z innymi kolorami. Brązowe i brunatne elementy można łączyć z intensywnymi barwami, takimi jak zieleń, czerwień, czy żółty. Wniosą z kolei spokój i elegancję do wnętrza, połączone z odcieniami bieli, bądź jasnymi brązami. Panele szklane o tej barwie wyglądają elegancko, jednak nie dają wrażenia zimna i sterylności, tak jak czerń, lub szarości.

Dostępne odcienie:

1236 Jasny brąz
2230 Klasyczny brąz
7013 Brąz naturalny
0627 Brunatny metaliczny

Dlaczego warto wybrać szkło lacobel?

Jeśli lubimy proste formy, warto wybrać panele szklane do kuchni. Ściany w okolicach ciągu technologicznego podatne są na zabrudzenia, a szkło nie sprawia problemu w utrzymaniu czystości. Brązowy lacobel prezentuje się dobrze w połączeniu z mało intensywnymi kolorami. Jasna zabudowa kuchenna, kremowa, bądź beżowa efektownie wyeksponuje ciemne panele szklane. Brąz niewątpliwie jest ponadczasowy i można użyć go bez obaw, że po niedługim czasie znudzimy się nim. Wybierając szkło na ścianę warto dokonać wyboru, którego nie będziemy żałować, gdyż ewentualna zmiana będzie wiązać się z ponoszeniem dodatkowych kosztów i niepotrzebnym remontem.

Panele Szklane Warszawa 1236 Jasny Braz
Jeżeli wybieramy lacobel cena będzie wyższa niż w przypadku zwykłych płytek, więc nie warto narażać się na niepotrzebne koszty. Neutralne kolory, takie jak brąz, są ponadczasowe. Dają też możliwość dowolnych zmian w kolorystyce otoczenia. Pamiętać należy jednak o tym, że ciemny brąz w zestawieniu z ciemnymi, intensywnymi barwami niesie za sobą ryzyko przytłaczającego efektu.
Chcesz wiedzieć jaka jest cena szkła lacobel? Skorzystaj z formularza wyceny!

Panele szklane lacobel

Lacobel w bruntanym kolorze

Kolor brunatny, podobnie jak brąz, jest uniwersalny. Szkło do kuchni o takiej barwie to dobry wybór, gdyż również będzie współgrać z większością kolorów i materiałów. Brunatny jest chłodniejszy od brązu, bardziej wpada w szarości, dlatego nie jest tak ciepły. Wybierając szkło na ścianę do pomieszczeń o charakterze bardziej formalnym, warto więc zwrócić się w jego stronę. Nada on przestrzeni bardziej formalnego charakteru. Brunatny, metaliczny lacobel wygląda nowocześnie i surowo, jednak jest bardziej przyjazny niż ciemny szary, lub czerń.

Jak dobrać kolory do aranżacji?

Zarówno brązowe, jak i brunatne szkło dekoracyjne wygląda interesująco w zestawieniach z żywymi kolorami. Warto jednak nie łączyć ze sobą więcej niż trzech barw. Szkło jest efektowne i nie musi mieć intensywnego koloru, by skupiać uwagę. W przestrzeni, w której chcemy wypoczywać, dobrze jest nie stosować ostrych zestawień kolorystycznych. Często zieleń roślin, bądź dodatki w intensywnych kolorach ożywią pomieszczenie utrzymane w stonowanej kolorystyce. Kolory ziemi są uniwersalne, więc posiadając panele szklane o takich barwach, jedynie przy pomocy zmiany kolorystyki w obrębie artykułów dekoracyjnych, można w łatwy sposób wprowadzić do przestrzeni inny nastrój i powiew świeżości.

Lacobel – praktyczna ozdoba do każdego wnętrza

Mniej znaczy więcej – ta zasada zawsze się sprawdza. Lakobel wygląda rewelacyjnie nawet na dużych przestrzeniach, jako zamiennik płytek w łazience, lub zabudowa w garderobie. Duże panele szklane mogą być jednak kłopotliwe w transporcie i montażu, dlatego warto skorzystać usług tego typu dostępnych na rynku. Zwykle nie jest to duży wydatek, a mamy przynajmniej pewność, że lacobel nie ulegnie zniszczeniu, a panele utrzymają się na ścianie, bądź innych powierzchniach.

Oferujemy usługę montażu m.in. w Krakowie, Warszawie i Poznaniu.