Panele szklane lacobel – w odcieniach jasnych szarości

W chaosie codzienności, natłoku obowiązków, pędzie życia szukamy przestrzeni, w której można odpocząć, wyciszyć się i zdystansować. Zapewne również z tego powodu, urządzając wnętrza, coraz częściej zmierzamy w kierunku minimalizmu, inwestując w jakość, formę i fakturę, a kolor pozostawiając na dalszym planie. Monochromatyczne wnętrza mogą wydawać się zimne i mało przytulne, jednak pozwalają zmysłom uspokoić się i odpocząć od ciągłych kolorystycznych bodźców.

Dostępne odcienie:

7035 Klasyczna szarość
9007 Intensywne aluminium
9006 Metaliczna szarość
Panele Szklane Krakow 9006 Metaliczna Szarosc 3
Lacobel Kielce 9006 Metaliczna Szarosc 5

Panele szkalne w odcieniach szarości – sposoby na aranżację

Monochromatyczne wnętrza

Panele szklane w jasnych odcieniach szarości doskonale wpisują się w przestrzenie zdominowane przez czerń i biel. Szary lacobel będzie pewnego rodzaju łącznikiem pomiędzy tymi dwoma, kontrastującymi ze sobą, kolorami. W połączeniu ze stalą, szary lacobel nabierze charakteru i klasy. Dobry wybór to panele szklane do kuchni w jasnych odcieniach szarości. Interesująco prezentują się przy białej i czarnej zabudowie kuchennej i wyposażeniu ze stali nierdzewnej. To połączenie nieryzykowne, wręcz klasyczne, a przede wszystkim, niezwykle eleganckie.

Uniwersalna baza dla innych kolorów

Jasne szarości są bardzo uniwersalne i z pewnością lakobel w takich odcieniach będzie wyglądał dobrze w towarzystwie intensywnych kolorów. Szkło dekoracyjne w monochromatycznym wydaniu nie musi być nudne. Metaliczna szarość wypadnie interesująco przy bieli i elementach stalowych. Z kolei dla szarości w odcieniu intensywnego aluminium można znaleźć ciekawe zastosowanie, dzięki temu, że produkowane jest na szkle o wyższej przezroczystości. Lacobel w klasycznej szarości też będzie szerokie zastosowanie, jednak lepiej niż inne szarości wypadnie w otoczeniu drewna.
Pamięaj, że znając wymiary jaki ma mieć Twój szklany panel możesz szybko sprawdzić cenę realizacji. Przejdź do formularza!

Planujesz zakup szkła lacobel? Sprawdź jaka jest cena!

Wycena jest niezobowiązująca i darmowa.

Szklo Lacobel Krakow 9006 Metaliczna Szarosc 4
Lakobel Cena Kielce 7035 Klasyczna Szarosc

Szklane panele lacobel – gdzie zamontować?

Jasne odcienie szarości można zastosować nie tylko w panelach szklanych na ścianie w kuchni. Sprawdzą się dobrze w pomieszczeniach, w których szukamy spokoju i stonowania będą dobrym uzupełnieniem wystroju. W przestrzeni biurowej, gabinecie, czy nawet w pokoju dziennym, jasnych szarości można użyć w elementach takich jak półki, fronty mebli, czy pokrycie ściany. Sprawdzą się również w połączeniu z intensywnymi kolorami. Jasno szary lacobel raczej nie wysunie się na pierwszy plan w takim towarzystwie, jednak stanowić będzie dużo ciekawsze tło dla intensywnych barw, niż na przykład biel.

Szare panele szklane mogą wydawać się mało ciekawym materiałem, jednak nabierają znaczenia i klasy w zestawieniu z innymi barwami. Szarość jest bardzo neutralnym kolorem, który posiada niski ładunek emocjonalny. Dlatego też szary lakobel nie jest „trudnym” materiałem. Niewątpliwie warto poszukać dla niego dobrego towarzystwa. Przy projektowaniu wnętrza, wybierając lacobel cena nieco wzrośnie, gdyż jest to ceniony materiał. Pamiętajmy jednak, że w celu osiągnięcia pożądanego efektu czasem warto zainwestować nieco większą kwotę. Nieco wyższe wydatki wynagrodzi nam przyjemność przebywania w eleganckim wnętrzu, w którym nie musimy martwić się ani o jakość materiałów, ani o solidność ich wykonania. Szkło dekoracyjne to z pewnością rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie poczucie komfortu.

Lacobel jest łatwy w utrzymaniu czystości

Wybierając szkło na ścianę, zwłaszcza w przestrzeniach, gdzie nie trudno o zabrudzenia kierujemy się również łatwością utrzymania czystości. Szary lacobel nie sprawia w tej sytuacji problemu ponieważ chlapnięcie wodą, czy tez drobne zabrudzenia nie są na nim bardzo widoczne. Poza tym, można je usunąć w kilka chwil, za pomocą płynu do szyb i delikatnej ściereczki. Dlatego coraz częściej decydujemy się na szkło na ścianę.