Czarny lacobel w kuchni – nowoczesna elegancja

Monochromatyczne wnętrza, utrzymane w stonowanej kolorystyce czerni, bieli i szarości to klasyka w najlepszym wydaniu. Nowoczesne meble, proste formy i oszczędna kolorystyka sprawdzą się zawsze tam, gdzie szukamy spokoju i elegancji. Panele szklane w czarnym kolorze są zatem często stosowane w biurach i otoczeniu o bardziej formalnym charakterze. Czerń budzi skojarzenia z wyrafinowaniem i luksusem, w najlepszym tego słowa znaczeniu. W większych ilościach, czarny lacobel pomniejszy przestrzeń, dlatego dobrze połączyć go z bielą, lub jasnymi szarościami, o ile zdecydujemy się nie wprowadzać żywszych kolorów i utrzymać surowy charakter pomieszczenia.

Dostępne odcienie:

9005 Klasyczna czerń
0337 Czerń gwieździsta

Czarny lacobel – wskazówki

  • Odpowiednie zestawienie kolorystyczne. Wybierając szkło do kuchni warto zestawić czarne panele szklane z elementami w innym kolorze. Czerń wprowadzi nutę elegancji, dlatego można z powodzeniem przełamać ją czerwienią, zielenią, czy też innymi żywymi kolorami. Najczęściej jednak wybór pada na czarny lakobel nad blatem, w połączeniu z białymi frontami zabudowy kuchennej. Daje to dość surowy efekt, jednak może zostać ożywione przez rzeczy, których na co dzień używamy podczas gotowania i przygotowywania posiłków.
  • Dostępne odcienie. Dobierając panele szklane do kuchni można dokonać wyboru pomiędzy różnymi rodzajami czerni. Lacobel w klasycznej czerni będzie dobrym tłem dla żywych kolorów. Z kolei gwiaździsta czerń, z metalizowaną powierzchnią, sprawiającą wrażenie pokrycia brokatem, sama w sobie przyciąga uwagę, zatem może stanowić dominantę kompozycyjną we wnętrzu. Zestawione z żywym kolorem, nada wnętrzu ekstrawaganckiego charakteru. Szkło dekoracyjne posiada tę zaletę, że sprawdza się zarówno jako tło, jak i element wychodzący na pierwszy plan.

Szkło lacobel – praktyczne rozwiązanie w korzystnej cenie

Wybierając lacobel cena nie musi spędzać nam snu z powiek. Jest to pokrycie droższe, niż na przykład płytki, ale też bardziej ekskluzywne. W przypadku czerni trudno o materiał, który wyglądałby tak bardzo elegancko i klasycznie. W przestrzeniach kuchennych, gładkie powierzchnie szkła lacobel nie stanowią problemu w utrzymaniu czystości. Czarny lacobel to oczywiście kolor o który będzie trzeba dbać bardziej ponieważ ciemna powierzchnia szybciej eksponuje zacieki. Jednak wystarczy szybkie przetarcie powierzchni szkła lacobel przy użyciu papieru i płynu do szyb i już można ponownie cieszyć się idealnie lśniącą ścianą.

Czarny Lacobel 9005 Krakow
Nie sposób nie zauważyć, że czerń jest uniwersalnym kolorem i można dobrać do niej nie tylko każdą barwę, ale i fakturę. To sprawia, że czarny lacobel jest tak chętnie wybierany jest spośród palety kolorów szkła lacobel.
Chcesz wiedzieć jaka jest cena szkła lacobel? Skorzystaj z formularza wyceny!