Panele szklane lacobel – w odcieniach beżu

Projektując wystrój wnętrza bierzemy pod uwagę różne czynniki. Istotna jest funkcjonalność, zwłaszcza, gdy jest to przestrzeń, w której będziemy często przebywać. Trudno pominąć też kwestię estetyki i dobrego smaku. Jest to niewątpliwie kwestia indywidualna, choć warto kierować się w tym przypadku również radami specjalistów, takich jak architekci wnętrz, bądź dekoratorzy. Pozostaje też strona finansowa, ponieważ lubimy mieć świadomość (zwłaszcza wydając większe sumy) tego, że cena idzie w parze z jakością.

Dostępne odcienie:

1015 Jasny beż
1014 Beż klasyczny

Beżowy lacobel – sposób na ocieplenie wnętrza

Decydując się na szkło lacobel możemy mieć pewność, że niezależnie od zastosowania, panele szklane będą funkcjonalne, estetyczne i warte swojej ceny. Szukając powierzchni i kolorów uniwersalnych, które będą dobrze wyglądać w różnorodnych zestawieniach, warto zwrócić uwagę na panele szklane w odcieniach beżu. Jest to kolor ponadczasowy, kojarzący się z naturą i dobrymi emocjami. Ciepła barwa sprzyja relaksowi i poczuciu komfortu. Jest to zatem dobre rozwiązanie do pokoju dziennego, bądź sypialni. Szkło dekoracyjne używane jest nie tylko w roli paneli ściennych, ale też na frontach meblowych. Szerokie możliwości zastosowania pozwalają dobrać lakobel do różnego typu wnętrz.

Szklo Lacobel Radom 1015 Jasny Bez 2

Aranżacja kuchni – kolory

Najczęściej wybieramy panele szklane do kuchni. Beż, ze względu na swoją uniwersalność, można łączyć z wieloma barwami. Sprawdzi się z pewnością w klasycznym połączeniu z bielą, bądź drewnem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by beżowy lacobel połączyć z mocniejszymi barwami, na przykład fuksją, czerwienią czy zielenią. To w dużej mierze kwestia, wspomnianego już, gustu i subiektywnych upodobań.

Warto zwrócić uwagę na to, że beż występuje w kilku odcieniach. Wybierając szkło do kuchni w jasnym beżu, można zestawić je przykładowo z ciemnym brązem. Fronty szafek z ciemnego drewna wyglądać będą klasycznie i elegancko. Z kolei klasyczny beż ma żółtawy odcień, przez co może interesująco prezentować się w otoczeniu intensywnych kolorów. Taki lacobel bardzo dobrze wygląda w towarzystwie zieleni i czerwieni.

Panele szklane lacobel sa łatwe w utrzymaniu w czystości

Wybierając szkło do kuchni kierujemy się również jego funkcjonalnością. Lacobel jest powierzchnią łatwą do utrzymania w czystości, gdyż jest gładki i nie posiada zakamarków, w których mógłby gromadzić się brud. Ewentualne zabrudzenia lub woda z łatwością zmyje się przy pomocy zwykłego płynu do szyb i ściereczki.

Informacje przed zakupem

Szkło dekoracyjne jest bardziej wyszukaną alternatywą dla płytek. Decydując się na szkło na ścianę w odcieniu jasnego beżu można mieć pewność, że będzie one łatwiejsze w utrzymaniu, niż płytki w tym samym kolorze. Zabrudzone jasne fugi trudno doczyścić. Zaletą paneli szklanych jest brak połączeń i zagłębień, w których osiada brud, co niewątpliwie jest ogromną zaletą w przypadku jasnych barw. Przy wyborze szkła lacobel cena z pewnością zwróci naszą uwagę, jednak po przeanalizowaniu zalet zastosowania takiej powierzchni, zwłaszcza w kuchni, okazuje się że nie jest ona relatywnie wysoka.
Kupując tego typu materiały warto zamówić jednocześnie usługę montażu. Szkło wymaga zarówno profesjonalnej obróbki, jak i odpowiedniego dla tego typu pokryć zamontowania.
Jest to materiał, który nie wybacza błędów. Oddając takie zadanie w ręce specjalistów, będziemy mieć pewność, że powierzchnia szklana będzie trwale przytwierdzona do podłoża, a my przez długi czas będziemy się cieszyć efektem końcowym.

Chcesz wiedzieć jaka jest cena szkła lacobel? Skorzystaj z formularza wyceny!